Sebastijan Hleb iz Sindikata biciklista novi gost podcasta Premalo čitam

Sebastijan Hleb je ing. prometa i dopredsjednik udruge Sindikat biciklista. U novoj epizodi podcasta Premalo čitam Knjižnice i čitaonice “Fran Galović” Koprivnica posvećenoj zelenim temama, sa Sebastijanom razgovaramo o sigurnom i održivom prometu i kako se bicikl kao prijevozno sredstvo uklapa u tu priču.

Kakve sve aktivnosti provodi Sindikat biciklista, zašto je u organizaciji gradskog prometa nužno prebaciti fokus s vozila na čovjeka i kako to napraviti, kakva je prometna infrastrukutra većine gradova i kome ona najviše pogoduje, koliko su biciklisti ugroženi u prometu i mnogo drugih zanimljivosti čeka vas u novoj epizodi – kliknite i poslušajte!

Prethodne epizode možete poslušati na

Premalo čitam

Premalo čitam | Podcast on Spotify

Skip to content